Ashwagandha z Czerwoną Koniczyną 90 kap.
Ashwagandha z Czerwoną Koniczyną 90 kap.

Ashwagandha z Czerwoną Koniczyną 90 kap.

Yango

- Wsparcie lepszego samopoczucia psychicznego

- Wsparcie dla kobiet podczas menopauzy

59,99 zł
Brutto

 

Połączenie ashwagandhy z czerwoną koniczyną

Zadaniem preparatów zawierających ashwagandhę jest wsparcie organizmu w okresach napięcia psychicznego. Jako naturalny adaptogen, ashwagandha pomaga osiągnąć stan relaksu, przyczyniając się do lepszego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Dodatek czerwonej koniczyny (Trifolium pratense) cieszy się dobrą renomą przy wsparciu kobiet podczas menopauzy. Dodatkowo ma pozytywny wpływ na stan kości i układ krążenia - zwiększając wytrzymałość i elastyczność naczyń krwionośnych.

Ashwagandha z czerwoną koniczyną

Naturalne wsparcie organizmu w okresach napięcia psychicznego i menopauzy

Czym jest ashwagandha?

Ashwagandha – jakkolwiek egzotycznie i tajemniczo to brzmi, to inna nazwa żeń-szenia indyjskiego, ważnej i cennej rośliny leczniczej w Ajurwedzie, tj. tradycyjnego indyjskiego systemu medycyny. Niezwykłe właściwości tej rośliny sprawiają, że choć jest ona znana i stosowana od tysięcy lat, to obecnie zyskuje na popularności, gdyż jej działanie zdaje się być dostosowane do naszych współczesnych potrzeb. 

Właściwości adaptogenne Ashwagandhy

Ashwagandha ma kilka właściwości leczniczych. Ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i przeciwutleniające. Rosnąca popularność Ashwagandhy wynika z jej przynależności do adaptogenów, roślin o niezwykłym, normalizującym działaniu na ludzki organizm. Wpływając na biochemię, fizjologię, enzymy i hormony poprawiają zdolność organizmu do radzenia sobie ze stresorami i utrzymania homeostazy.

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

 

Składnik aktywny 1 kapsułka
Ashwagandha – ekstrakt 10:1 250 mg
Czerwona koniczyna – ekstrakt 10:1 100 mg

 

Zalecane spożycie: 1 kapsułka raz dziennie.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Składniki: ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) 10:1, ekstrakt z liści czerwonej koniczyny (Trifolium pratense) 10:1. Skład kapsułki: celuloza roślinna. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Wyprodukowano w UE. Masa netto: 39.6 g.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspakajającym, nasennym lub przeciwpadaczkowym.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/07/01/SD/8B956C

1000 Przedmioty
Brak opini

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Product added to compare.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.