Srebro koloidalne

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Zestawy minerałowe


Odkryj moc jaką daje srebro koloidalne antybakteryjne! Płyn ze srebrem koloidalnym to rewolucyjne rozwiązanie dla Twojej skóry. Dzięki właściwościom antybakteryjnym jakie posiada srebro niejonowe koloidalne, jest idealne do pielęgnacji twarzy, zwłaszcza w walce z trądzikiem. Delikatna formuła srebra koloidalnego sprawia, że jest ono odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.


Oferujemy produkty ze srebrem koloidalnym, które dają rozwiązania dla różnych proble-mów skórnych. Srebro koloidalne do twarzy jest znane ze swoich właściwości antybakteryj-nych i regeneracyjnych, co sprawia, że jest idealne w codziennej pielęgnacji cery. Jeżeli bo-rykasz się z problemem trądziku, srebro koloidalne na trądzik może pomóc zredukować sta-ny zapalne i przyspieszyć proces gojenia. Ponadto, srebro koloidalne na skórę wspomaga łagodzenie podrażnień, co czyni je świetnym wyborem dla osób z wrażliwą lub problema-tyczną skórą. Wybierz nasze produkty, aby zapewnić swojej skórze to, co najlepsze.

Product added to compare.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.