Witamina C 1000g

Witamina C 1000g

Ostrovit

Czysta Witamina C 1000 g - 100% witamina C w postaci kwasu l-askorbinowego. Produkt czysty, bez wypełniaczy i konserwantów

59,00 zł
Brutto

 

OstroVit Supreme Pure Vitamin C 1000 g 

100% witamina C w postaci kwasu l-askorbinowego. Zwalcza wolne rodniki, podnosi odporność i przyspiesza regenerację mięśni. Produkt czysty, bez wypełniaczy i konserwantów.

OstroVit Supreme Pure VITAMIN C to najwyższej klasy preparat dla osób aktywnych fizycznie, składający się wyłącznie z kwasu L-askorbinowego czyli witaminy C. Suplement nie zawiera zbędnych zbrylaczy, wypełniaczy i innych dodatków, a jego mikronizacja stoi na najwyższym farmaceutycznym poziomie. Idealna biodostępność została podyktowana wysokimi wymaganiami konsumentów.

  • 1000g kwasu L-askorbinowego w opakowaniu
  • Produkt zawiera, aż 1000 porcji!
  • Bez zbędnych substancji wypełniających i konserwujących 
  • Tylko jeden składnik aktywny – kwas L-askorbinowy

KWAS L-ASKORBINOWY – WITAMINA C

Kwas L-askorbinowy to organiczny związek chemiczny z grupy alkoholi polihydroksylowych. Jest to niezbędny składnik odżywczy w diecie człowieka, który odpowiada głównie za prawidłowe funkcjonowanie tkanki łącznej oraz kości. Jego biologicznie aktywna forma - witamina C, działa jako czynnik redukujący, oraz koenzym w kilku szlakach metabolicznych organizmu człowieka. Witamina C jest uważana za jeden z głównych przeciwutleniaczy.

Skład

Kwas L-askorbinowy (wit. C).

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.  

89 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Product added to compare.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.